Anaokulu Donanımları

Anaokulu Donanımları

Anaokulu donanımları özel okul devlet okullarında öğrencilere daha iyi eğitim vermek amaçlı kullanılan eğitim materyalleri ve ya mobilyalarıdır. Bu eğitim materyalleri çocukların yaşları fiziki ihtiyaçları gibi sınıflarda tasarlanmaktadır. Örnek vermek gerekirse çocukların boylarına göre sıra masa yazı tahtaları ya da yaşlarına uygun eğitici araç ve gereçler olarak açıklayabiliriz. Biz ağırlıklı olarak anaokulu eğitimi üzerine üretim ve satış yapıyoruz. Ortaöğretim kurumlarının okul ihtiyaçları için de faaliyetlerimiz bulunmaktadır.

Anaokulu donanımları

Anaokulu donanımları ve Anaokulu için gerekli malzemeler

Anaokulları için sınıf mobilyaları ve eğitim destek materyalleri büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle çocukların kullanacağı mobilyalar hafif ve dayanıklı yapıda olmak zorunda. Düşme çarpma gibi hadiseler çocuklara fiziksel yaralanma vermemesi gerekmektedir. Anaokulu mobilyası bağlantı noktalarını plastik malzemeler ile imal etmek çocuk güvenliği için önemlidir. Benzer şekilde renkler çocukların beğeneceği tonları kullanarak üretilmeli. Bu sayede çocukların okula adapte olmasının kolaylaşacağını düşünüyoruz. Anaokulu mobilyaları öğrenci masası, şahsi öğrenci dolabı, derslik ihtiyaçları gibi farklı gereçler olabilir.

 

Anaokulu mobilyaları ve fiyatları

Okulların bina oda veya sınıflara özel tasarım ihtiyaçları olabilmektedir. Standart ölçü ve ebatlardaki üretimler ise bazı ihtiyaçlarınızı da karşılamaz. Okul ihtiyaçlarınız projeleriniz için ise web sitemizden hariç uygun teklifler sunabilmekteyiz. Mobilyaların kullanılan malzemelerine göre de fiyatlar değişiklik göstermektedir. Yeni inşa ettiğiniz  okullar sınıflarınız park bahçe oyuncaklarınız için bile size uygun fiyatlar sunabileceğimizi bilmelisiniz. Sonuç olarak biz Yengeç Eğitim Araçları olarak sizlerin ihtiyaçlarına öncelik veriyoruz. Antalya ve çevre ilçelerdeki projelerinizde kargo montaj gibi ekstra maliyetleri üstlenmektedir. Web sitemizde kategorilerimizi inceleyin çocukların kolay kullanımına uygun ürünlerimiz bulunmaktadır. Öğrencileriniz için başarılı bir eğitim yılı, siz yönetici ve öğretmenlerimiz için sağlık ve mutluluk diliyoruz.

Paylaş :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara

Kategoriler

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia there live the blind texts.
Sohbeti Aç
Yardım İster misiniz?
Merhaba
Anaokulu Donanımları
Hakkında Bilgi Almak İster misiniz?
0
No products in the cart.