Anaokulu ve Kreş Donanımları

ANAOKULU MOBİLYALARI
Yengeç Eğitim Araçlar & Tasarım ekibi olarak Eğitim Donanımları, Okul Donanımları, Eğitim Malzemeleri, Anaokulu mobilyaları, Kreş mobilyaları, Anaokulu ve Kreş oyuncakları üzerine 2010 yılından bu yana faaliyet göstermekteyiz.
                Anaokulu mobilyaları, 18 mm Melamin kaplamalı 1.sınıf yonga levhadan imal edilmiştir. kenarları darbelere karşı korunmak amaçlı bant ile kaplıdır.  Üzerlerinde bulunan motifler baskı değildir özel olarak kesilerek çocuk sağlığına zararı olmayan yasal izinler üzerine üretilen su bazlı boyalar ile boyanmaktadır.
                Anaokulu mobilyaları özel üretimdir hafif, taşıması kolay tekrar sökülüp kurulabilecek şekilde tasarlanmıştır. Üzerlerinde kullanılan birleştirici parçalar 1.sınıf malzemelerdir standart üretim olduğu gibi özel tasarımlarda tarafımızca yapılabilmektedir. 
                Anaokulu mobilyaları, Anaokulu Dolapları, Anaokulu Portmantoları, Kreş mobilyaları, Kreş Dolapları, Kreş Portmantoları üzerinde oluşabilecek kullanıcı hataları sonucu deforme olabilecek parçalar talep edildiği taktirde ücreti mukabilinde deforme parçalar tedarik edilerek gönderilebilmektedir.
                Yengeç Eğitim Araçları & Tasarım ekibi olarak temel amacımız çocuk sağlığını ön planda tutan ve müşteri memnuniyetine dayalı ticari faaliyetlerdir Saygılarımızla…
   Yengeç Eğitim Araçları & Tasarım